Контакты

ТОВ «Рихальський завод сухого молока»

Контактное лицо:
Константин Григориевич

Телефон: (044) 455-45-00

Факс: (044) 455-45-00
Адрес:
Украина, Житомирская область, Емильчино, вул. Леніна, 38, с. Рихальське, Житомирська обл., 1246

О нас


ТОВ «Рихальський завод сухого молока»

Рихальске – вершкове масло, виробництво ТОВ «Рихальський завод сухого молока». Два напрямки виробництва: сушка молока, виробництво масла і спредів. Продукція - масло солодковершкове екстра, масло солодковершкове селянське, масло солодковершкове бутербродне, спред солодковершковий 25%. Упаковка: брикет, туба, моноліт.
Завдяки сучасній лабораторії, продукти, що продаються під торговою маркою «Рихальське», постійно проходять незалежний контроль якості, в тому числі і радіологічний.
Беручи на озброєння інноваційні технології ведення бізнесу і активно їх впроваджуючи, можна з відповідальністю стверджувати, що продукти під торговою маркою «Рихальське» все більше подобаються українському споживачеві, користуються попитом в північно-західному регіоні, на сході та в центральній частині України.
Підприємство зацікавлено у взаємовигідній співпраці з торговельними компаніями щодо просування нового і успішного бренду «Рихальське».

Сведения о компании


Контактная информация
Контактное лицо: Константин Григориевич
Сайт компании: http://erynok.com/sites/1710/
Общая информация
Название: ТОВ «Рихальський завод сухого молока»
Предоставляемые товары и услуги: масло солодковершкове екстра, масло солодковершкове селянське, масло солодковершкове бутербродне, спред солодковершковий 25%
Адрес: Украина, Житомирская область, Емильчино
вул. Леніна, 38, с. Рихальське, Житомирська обл., 1246
Телефон: (044) 455-45-00
Факс: (044) 455-45-00
Вид деятельности
Продовольственные товары »