Контакты

Готельний комплекс Софія

Контактное лицо:
Марія Лабанда

Телефон: +380313395191

Факс: +380313335312
Адрес:
Украина, Закарпатская область, Свалява, с. Поляна, санаторій Сонячне Закарпаття, вул. Курортна, 6

О нас


Готельний комплекс Софія

На північно–східних схилах вулканічного хребта, на правому березі річки Велика Пиня, в оточенні карпатського змішаного лісу та цілющої мінеральної води «Поляна Квасова» розташувався готельний комплекс «Софія». По лівому березі річки розбитий рекреаційний лісопарк площею 157 гектарів – село Поляна (подивитися на карті). Це дивне місце, де збереглася первозданна краса Карпат.

Нова будівля готелю, оснащена сучасним технічним обладнанням (автономне опалення, система клімат–контролю, резервна електростанція), обслуговується кваліфікованим персоналом і має всі умови для комфортного і здорового відпочинку в будь–який час року.

Готельний комплекс «Софія» на основі власної лікувально–оздоровчої бази із сучасним обладнанням та кваліфікованим медичним персоналом пропонує Вам широкий спектр різноманітних косметологічних та оздоровчих процедур. У поєднанні з лікувальними властивостями мінеральної води «Поляна Квасова» та гірським повітрям Карпат, це дає прекрасні позитивні результати оздоровлення для всього організму.

Готельний комплекс «Софія» пропонує свої послуги з проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, різних ділових та культурних зустрічей, і надає широкий спектр конференц–послуг в сучасному бізнес–центрі, який оснащений всім необхідним офісним устаткуванням і виходом в Інтернет . До послуг учасників кава–брейк, бізнес–ланч, фуршет, банкет. Персонал готельного комплексу Софія,готовий зробити Ваш відпочинок у Карпатах максимально комфортним та приємним. Для учасників конференцій – спеціальні знижки на проживання.

Сведения о компании


Контактная информация
Контактное лицо: Марія Лабанда
Сайт компании: http://erynok.com/sites/sofia/
Общая информация
Название: Готельний комплекс Софія
Предоставляемые товары и услуги: Відпочинок, лікування, оздоровлення на Закарпатті
Адрес: Украина, Закарпатская область, Свалява
с. Поляна, санаторій Сонячне Закарпаття, вул. Курортна, 6
Телефон: +380313395191
Факс: +380313335312
Вид деятельности
Развлечения и отдых » Отели